Karcher MV 6 - OKAZJE Oceń produkt:

od 789,00 PLN

oszczędzasz do 21%

  • Producent: Karcher
  • Kategoria: Odkurzacze przemysłowe
  • Moc: 300 W
  • Poziom hałasu: 30 dB
  • Długość kabla: 6 m m

Dzięki zaprojektowanemu na nowo silnikowi, akcesoriom i konstrukcji odkurzacz Kärcher WD 6 P Premium charakteryzuje się wysoką siłą ssania. Szeroki zakres zastosowań w domu i jego otoczeniu jest zagwarantowany przez bogate wyposażenie standardowe.

Płaski filtr falisty jest wkładany do specjalnej kasety. Firma Kärcher stworzyła i opatentowała innowacyjną prostego i szybkiego wyjmowania filtra bez kontaktu z brudem. Kasetę z filtrem należy wysunąć, wyjąć ją - i gotowe!

Pył po wysunięciu kasety z filtrem nie opada na podłogę, lecz zostaje w kasecie. Przywrócenie maszynie pełnej siły ssanie następuje po przyciśnięciu przycisku trzy razy i przedmuchaniu filtra poprzez strumień powietrza zwrotnego.

usuwanie liści w jedno miejsce pozwala na funkcja wydmuchu, gdy nie ma konieczności zasysania ich do zbiornika. Prędkie i wygodne odstawienie ssawki podczas przerw w pracy jest możliwe dzięki zaczepowi na zderzaku.

W wyposażeniu charakterystycznym odkurzacza Kärcher WD6 P Premium znajduje się zbiornik na zanieczyszczenia o objętości 30 litrów wytwarzany ze stali szlachetnej i wąż ssący o długości 2,2 m. Proste opróżnianie zbiornika osiągalne jest dzięki praktycznemu uchwytowi 3 w 1 oraz spustowi wody.

praktyczny uchwyt pozwala przechowywać ssawki, rury i wąż ssący na obudowie odkurzacza.towar zbiera bardzo korzystne opinie wśród konsumentów.Urządzenie przeznaczone do użytku domowego.Odkurzacz WD 6 P Premium producenta Karcher jest wyjątkowo solidny i trwały, a przy tym bezawaryjny.

WD6 P Premium charakteryzuje się niewielkim zużyciem energii elektrycznej w stosunku do generowanej siły ssącej. WD6 P Premium ma metalowy zbiornik na skażenia oraz gniazdo do przyłączania elektronarzędzi.Innowacja i nowoczesnośćprogresywna, opatentowana przystępnego i szybkiego wydobywania filtra bez konieczności kontaktu z brudem.

Praca na mokro i na sucho bez zapotrzebowania zamiany filtra.Nowa ssawka i rura ssącaDo usuwania wilgotnych i suchych zabrudzeń służy nowo opracowana ssawka do podłogi i rura ssąca. Maksymalny komfort w trakcie odkurzania.Uchwyt z funkcją demontażuBezpośrednio do węża ssącego można podłączyć najróżniejsze ssawki.

Proste i nieskomplikowane odkurzanie także w miejscach trudno przystępnych.Dzięki zaprojektowanemu na nowo silnikowi, akcesoriom i konstrukcji odkurzacz Kärcher WD 6 P Premium cechuje się wysoką siłą ssania.

obszerny zakres zastosowań w domu i jego otoczeniu jest zagwarantowany poprzez bogate wyposażenie standardowe. Płaski filtr falisty jest wkładany do specjalnej kasety. Firma Kärcher stworzyła i opatentowała postępową prostego i prędkiego wyjmowania filtra bez kontaktu z brudem.

Kasetę z filtrem należy wysunąć, wyjąć ją - i gotowe! Pył po wysunięciu kasety z filtrem nie opada na podłogę, ale zostaje w kasecie. Przywrócenie maszynie pełnej siły ssanie następuje po przyciśnięciu przycisku trzy razy i przedmuchaniu filtra przez strumień powietrza zwrotnego.

eliminowanie liści w jedno miejsce umożliwia funkcja wydmuchu, gdy nie ma konieczności zasysania ich do zbiornika. Szybkie i wygodne odstawienie ssawki podczas przerw w pracy jest realne dzięki zaczepowi na zderzaku.

W wyposażeniu typowym odkurzacza Kärcher WD6 P Premium znajduje się zbiornik na skażenia o obszerności 30 litrów produkowany ze stali szlachetnej, a także wąż ssący o długości 2,2 m. Przystępne opróżnianie zbiornika osiągalne jest dzięki funkcjonalnemu uchwytowi 3 w 1, a także spustowi wody.

poręczny uchwyt pozwala przechowywać ssawki, rury i wąż ssący na obudowie odkurzacza.artykuł zbiera wyjątkowo dobre opinie wśród kupujących.Urządzenie asygnowane do wykorzystania domowego.atrybuty techniczne:(Air Watt)260Zużycie energii (W)1300(l)30ZbiornikStal nierdzewnaKabel zasilający (m)6Średnica wyposażenia (mm)35Napięcie (V)220 - 240Ciężar bez wyposażenia (kg)9,5Wymiary (dł.

x szer. X wys.) (mm)418 x 382 x 694Wyposażenie standardowe:Wąż ssący, 2.2 m, 35 mmDemontowalny uchwytRury ssące, 2 szt., 0.5 m, 35 mmPłaski filtr falisty, nieskomplikowana do do wysunięcia kaseta z filtremFizelinowa torebka filtracyjna, 1 szt.Funkcja wydmuchuPozycja parkingSpust wodyPrzechowywanie wyposażenia na urządzeniuGniazdo do podłączania elektronarzędziElastyczny wąż do pracy z elektronarzędziami, 1 m, 35 mmSystem samoczynnego włączania / wyłączaniaListwa odbojowaRegulacja siły ssaniaWygodny uchwyt 3 w 1Pokrętło obsługowe (ON/OFF)Przechowywanie węża i akcesoriów na obudowie...

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Odkurzacze przemysłowe