Karcher Puzzi 10/1 - OKAZJE Oceń produkt:

od 2569,99 PLN

oszczędzasz do 13%

  • Producent: Karcher
  • Kategoria: Odkurzacze przemysłowe
  • Moc: 1250 W
  • Poziom hałasu: 60 dB
  • Podciśnienie: 220 hPa
  • Przepływ powietrza: 54 l\s

Puzzi 10/1 Karcher ze standardowym wyposażeniem oraz dodatkowo:

Proszek RM 760 classic
Do znaczącego czyszczenia wykładzin odzieżowych i tapicerki meblowej w trybie spryskiwania i odsysania. 10kg
RM 767
Płynny środek do czyszczenia ekstrakcyjnego wykładzin, dywanów i tapicerek. Do 70% krótszy czas schnięcia niż pozostałe środki. 10L
Odplamiacz RM 769
Do wszelkich wykładzin dywanowych i tapicerek. Wydajnie eliminuje olej, pastę do butów, gumę do żucia, plamy z długopisów. 500ml
Odplamiacz RM 769
Do wszystkich wykładzin dywanowych i tapicerek. Produktywnie likwiduje olej, pastę do butów, gumę do żucia, plamy z długopisów. 500ml
Płyn do płukania RM 763
likwiduje brud i pozostałości środków powierzchniowo czynnych z wykładzin i powierzchni ubraniowych. Odświeża włókno i kolory wykładzin, a także dywanów. 1l.
Płyn do płukania RM 763
eliminuje brud i pozostałości środków powierzchniowo czynnych z wykładzin i powierzchni konfekcyjnych. Odświeża włókno i kolory wykładzin i dywanów. 1l.
Płyn do płukania RM 763
usuwa brud i pozostałości środków powierzchniowo czynnych z wykładzin i powierzchni ubraniowych. Odświeża włókno i barwy wykładzin i dywanów. 1l.
Płyn do płukania RM 763
eliminuje brud i pozostałości środków powierzchniowo czynnych z wykładzin i powierzchni konfekcyjnych. Odświeża włókno i kolory wykładzin oraz dywanów. 1l.
FoamStop
Odpieniacz w płynie. Ekspresowo i efektywnie likwiduje pianę w zbiorniku. Miły, świeży aromat. 125ml
FoamStop
Odpieniacz w płynie. Błyskawicznie i produktywnie eliminuje pianę w zbiorniku. Przyjemny, świeży aromat. 125ml
RM 770
Silny środek do prania wykładzin i tapicerek o zwielokrotnionej sile usuwania brudu. Rozpuszcza nawet najszczególniej wytrzymałe plamy z oleju, tłuszczu czy nikotyny. 1L
RM 770
Silny środek do prania wykładzin i tapicerek o zwielokrotnionej sile usuwania brudu. Rozpuszcza nawet najmocniej wytrzymałe plamy z oleju, tłuszczu czy nikotyny. 1L
Dysza szczelinowa
asygnowana do czyszczenia tapicerki i punktowego usuwania plam z wykładzin włókienniczych.
Impregnat RM 762
wydajną ochronę wszelkim wykładzinom i tapicerkom ubraniowym. Zezwala na wydłużenie okresów między kolejnymi zabiegami czyszczenia. 5L

nabywając zestaw oszczędzasz i zyskujesz uzupełniające możliwości.

Puzzi 10/1 Karcher - fachowy odkurzacz piorący, ekstrakcyjny, następca Puzzi 100

Urządzenie do dogłębnego czyszczenia wykładziny, usuwa nieprzyjemny zapach i przywraca jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym albo w dwóch przejściach roboczych. Pozostawia tylko niewielką wilgoć resztkową, dzięki temu powierzchnię można użytkować w niedługim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących.

doskonale sprawdza się w hotelach, biurowcach, firmach zajmujących się przewozem osób oraz w firmach zajmujących się czyszczeniem kontraktowym. Odkurzacz ekstrakcyjny Puzzi 10/1 Karcher pozostał zaopatrzony w akcesoria, które w dodatku powiększają komfort pracy i efektywność maszyn - przykładem jest rozciągliwa dysza podłogowa wyekwipowana w listwy, które nieprzeciętnie dopasowują się do powierzchni.

obszerny, wygodny włącznik został dopasowany do obsługi stopą, dzięki temu operator nie musi się schylać. Zbiornik na wodę brudną można z łatwością wyjąć w celu opróżnienia, a jego przeźroczysta pokrywa zezwala na kontrolowanie poziomu wody.

Dzięki bogatemu wyposażeniu urządzenie Puzzi 10/1 Karcher można stosować jednocześnie do czyszczenia wykładzin dywanowych jak i tapicerki samochodowej, meblowej, a także podłóg twardych. Trwałe szybkozłącze upraszcza prędkie łączenie węża z dyszą.

Dopasywująca się listwa ssawki

Niezależnie od kąta pod jakim czyścimy daną powierzchnie, gumowa listwa ssawki sama zbrata się tak, żeby zapewnić jak najefektywniejsze rezultaty czyszczenia.

Ergonomia

Karcher Puzzi 10/1 posiada szybkozłącza, uchwyty ręczne, uchwyt na akcesoria, kółka, a także szerokie przyciski, które mogą być obsługiwane w dodatku za pomocą stopy.

Komfort obsługi

Szybka i nieskomplikowana zmiana dysz; uchwyt na kabel zasilający. Stosowna użyteczność. Prostota obsługi.

nabywając zestaw oszczędzasz i zyskujesz dodatkowe możliwości.

oraz filmy demonstrujące urządzenie są zdjęciami poglądowymi - nie wszystkie widoczne komponenty na zdjęciach są wyposażeniem oferowanego produktu.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Odkurzacze przemysłowe