Karcher T 12/1 - OKAZJE Oceń produkt:

od 1098,39 PLN

oszczędzasz do 31%

  • Producent: Karcher
  • Kategoria: Odkurzacze przemysłowe
  • Moc: 1300 W
  • Pojemność zbiornika: 12 l
  • Poziom hałasu: 61 dB
  • Długość kabla: 12 m
  • Podciśnienie: 244 hPa
  • Przepływ powietrza: 61 l\s

Odkurzacz T 12/1 eco!efficiency Karcher - ze typowym wyposażeniem, a także na dodatek:


elektroszczotka ESB 28 - do dogłebnego i skrupulatnego czyszczenia dywanów z rurą teleskopową i wężem ssącym (230 V).

nabywając pakiet oszczędzasz i zyskujesz dodatkowe możliwości.

T 12/1 eco!efficiency Karcher to skuteczny i ekologiczny odkurzacz profesjonalny. Zużywa choćby 40% mniej energii zachowując efektywność powierzchniową na poziomie 98% w stosunku do modeli o poborze mocy 1300 W.

Energooszczędny i ultra cichy odkurzacz – hałas jest aż do 5 dB(A) mniejszy od generowanego przez tradycyjne modele. Odkurzacz T 12/1 eco!efficiency jest istotnie rekomendowany do sprzątania w przedszkolach, żłobkach, szkołach, hotelach czy przychodniach lekarskich.

Pomimo nieznacznego poboru energii (750 W) modele eco!efficiency odkurzają z taką samą skrupulatnością, jak modele podstawowe maszyn. Optymalizacja przepływu powietrza w odkurzaczu powoduje,sprawność powierzchniowa urządzeń plasuje się na poziomie 98% w stosunku do modeli o poborze mocy 1300 W.

kabel zasilający jest montowany do odkurzacza za pomocą wtyczki, dzięki czemu w razie uszkodzenia można go łatwo wymienić na nowy przy niskim nakładzie kosztów, bez zapotrzebowania korzystania z usług serwisu i rozbierania urządzenia. obfity włącznik można obsługiwać stopą, bez potrzeby schylania się. Specjalnie wyprofilowana głowica upraszcza nawijanie przewodu zasilającego.

Wszystkie akcesoria można przechowywać „pod ręką" i w należytym porządku na obudowie odkurzacza dzięki specjalnym uchwytom. W standardzie 2,5 m wąż ssący z kolankiem, flizelinowy worek filtracyjny, zmywalny filtr nylonowy i 285 mm ssawka podłogowa przełączana.

Oszczędność energii - eco!efficiency

Niski poziom hałasu

wyśmienity do wykorzystywania w obszarach silnie wrażliwych na hałas


Łatwe w serwisowaniu

kabel zasilający jest montowany do odkurzacza przy pomocy wtyczki, dzięki czemu po jego uszkodzeniu można go prosto wymienić na nowy.

kupując pakiet oszczędzasz i zyskujesz uzupełniające możliwości.

i filmy ukazujące urządzenie są zdjęciami poglądowymi - nie wszystkie widoczne elementy na zdjęciach są wyposażeniem oferowanego towaru.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Odkurzacze przemysłowe