Karcher T 15/1 - OKAZJE Oceń produkt:

od 1699,86 PLN

oszczędzasz do 45%

  • Producent: Karcher
  • Kategoria: Odkurzacze przemysłowe
  • Moc: 1300 W
  • Pojemność zbiornika: 15 l
  • Poziom hałasu: 59 dB
  • Długość kabla: 15 m
  • Podciśnienie: 244 hPa
  • Przepływ powietrza: 61 l\s

Odkurzacz T 15/1 eco!efficiency Karcher - ze typowym wyposażeniem i ponadto:


worki flizelinowe - trójwarstwowe worki wytwarzane z fizeliny. Niepodatne na rozdarcia, zatrzymują ponad dwukrotnie więcej kurzu konwencjonalne torebki filtracyjne. 10 szt.

szczotka z miękką szczeciną - uniwersalna ssawka ze szczeciną, o rozmiarach 120 x 45 mm, średnica znamionowa DN 32. Wytwarzana z tworzywa sztucznego.

kupując pakiet oszczędzasz i zyskujesz dopełniające możliwości.

T 15/1 eco!efficiency Karcher jest wyśmienity do obszarów wrażliwych na hałas, takich jak hotele, biura czy szpitale. Zużywa nawet 40% mniej energii zachowując wydajność powierzchniową na poziomie 98% w stosunku do modeli o poborze mocy 1300 W.


Energooszczędny i ultra cichy odkurzacz – hałas jest aż do 5 dB(A) mniejszy od generowanego przez klasyczne modele. Odkurzacz jest nad wyraz polecany do sprzątania w przedszkolach, żłobkach, szkołach, hotelach czy przychodniach lekarskich.

Pomimo niewiele znaczącego poboru energii (750 W) modele eco!efficiency odkurzają z taką samą starannością, jak modele podstawowe maszyn. Optymalizacja przepływu powietrza w odkurzaczu powoduje,sprawność powierzchniowa sprzętów plasuje się na poziomie 98% w stosunku do modeli o poborze mocy 1300 W.

przewód zasilający jest montowany do odkurzacza przy pomocy wtyczki, dzięki temu w razie uszkodzenia można go łatwo wymienić na nowy przy niskim nakładzie kosztów, bez zapotrzebowania korzystania z usług serwisu i rozbierania urządzenia. znaczny włącznik można obsługiwać stopą, bez potrzeby schylania się. Specjalnie wyprofilowana głowica usprawnia nawijanie przewodu zasilającego.

Wszystkie akcesoria można przechowywać „pod ręką" i w należytym porządku na obudowie odkurzacza dzięki specjalnym uchwytom. W standardzie 2,5 m wąż ssący z kolankiem, flizelinowy worek filtracyjny, zmywalny filtr nylonowy, 285 mm ssawka podłogowa przełączana i teleskopowa rura ssąca.

Oszczędność energii - eco!efficiency

Niski poziom hałasu

wspaniały do wykorzystywania w obszarach silnie wrażliwych na hałas


Łatwe w serwisowaniu

przewód zasilający jest montowany do odkurzacza za pomocą wtyczki, dzięki temu po jego uszkodzeniu można go łatwo wymienić na nowy.

kupując zestaw oszczędzasz i zyskujesz dodatkowe możliwości.

, a także filmy pokazujące urządzenie są zdjęciami poglądowymi - nie wszystkie widoczne komponenty na zdjęciach są wyposażeniem oferowanego produktu.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Odkurzacze przemysłowe