Karcher T 15/1 - OKAZJE Oceń produkt:

od 1699,86 PLN

oszczędzasz do 41%

  • Producent: Karcher
  • Kategoria: Odkurzacze przemysłowe
  • Moc: 1300 W
  • Pojemność zbiornika: 15 l
  • Poziom hałasu: 59 dB
  • Długość kabla: 15 m
  • Podciśnienie: 244 hPa
  • Przepływ powietrza: 61 l\s

Odkurzacz T 15/1 eco!efficiency Karcher - ze typowym wyposażeniem i ponadto:


dysza turbo - z mufą redukcyjną (średnica 35/32). Szerokość 270 mm. Ssawka wyekwipowana w szczotkę walcową, która wyczesuje runo wykładziny dywanowej.

nabywając pakiet oszczędzasz i zyskujesz dodatkowe możliwości.

T 15/1 eco!efficiency Karcher jest wspaniały do obszarów wrażliwych na hałas, takich jak hotele, biura czy szpitale. Zużywa nawet 40% mniej energii zachowując sprawność powierzchniową na poziomie 98% w stosunku do modeli o poborze mocy 1300 W.


Energooszczędny i ultra cichy odkurzacz – hałas jest aż do 5 dB(A) mniejszy od generowanego przez tradycyjne modele. Odkurzacz jest szczególnie sugerowany do sprzątania w przedszkolach, żłobkach, szkołach, hotelach czy przychodniach lekarskich.

Pomimo niedużego poboru energii (750 W) modele eco!efficiency odkurzają z taką samą dokładnością, jak modele podstawowe urządzeń. Optymalizacja przepływu powietrza w odkurzaczu sprawia,sprawność powierzchniowa sprzętów plasuje się na poziomie 98% w stosunku do modeli o poborze mocy 1300 W.

kabel zasilający jest montowany do odkurzacza przy pomocy wtyczki, dzięki temu w razie uszkodzenia można go prosto wymienić na nowy przy niskim nakładzie kosztów, bez potrzeby korzystania z usług serwisu i rozbierania urządzenia. spory włącznik można obsługiwać stopą, bez zapotrzebowania schylania się. Specjalnie wyprofilowana głowica upraszcza nawijanie przewodu zasilającego.

Wszystkie akcesoria można przechowywać „pod ręką" i w należytym porządku na obudowie odkurzacza dzięki specjalnym uchwytom. W standardzie 2,5 m wąż ssący z kolankiem, flizelinowy worek filtracyjny, zmywalny filtr nylonowy, 285 mm ssawka podłogowa przełączana i teleskopowa rura ssąca.

Oszczędność energii - eco!efficiency

Niski poziom hałasu

doskonały do użytkowania w obszarach silnie wrażliwych na hałas


Łatwe w serwisowaniu

kabel zasilający jest montowany do odkurzacza za pomocą wtyczki, dzięki czemu po jego uszkodzeniu można go prosto wymienić na nowy.

kupując pakiet oszczędzasz i zyskujesz dodatkowe możliwości.

, a także filmy ukazujące urządzenie są zdjęciami poglądowymi - nie wszystkie widoczne elementy na zdjęciach są wyposażeniem oferowanego towaru.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Odkurzacze przemysłowe