Karcher T 7/1 - OKAZJE Oceń produkt:

od 455,10 PLN

oszczędzasz do 37%

  • Producent: Karcher
  • Kategoria: Odkurzacze przemysłowe
  • Moc: 1200 W
  • Pojemność zbiornika: 7 l
  • Poziom hałasu: 65 dB
  • Długość kabla: 7.5 m
  • Przepływ powietrza: 55 l\s
Odkurzacz T 7/1 eco!efficiency Kärcher ze typowym wyposażeniem oraz w dodatku:

+ worki fizelinowe (10 szt.)

Energooszczędny i ultra cichy odkurzacz – hałas jest aż do 5 dB(A) mniejszy od generowanego poprzez tradycyjne modele. Odkurzacz jest istotnie rekomendowany do sprzątania w przedszkolach, żłobkach, szkołach, hotelach czy przychodniach lekarskich.

Pomimo niewiele znaczącego poboru energii (750 W) modele eco!efficiency odkurzają z taką samą dokładnością, jak modele podstawowe urządzeń.

Optymalizacja przepływu powietrza w odkurzaczu powoduje,wydajność powierzchniowa sprzętów plasuje się na poziomie 98% w stosunku do modeli o poborze mocy 1300 W. Przewód zasilający jest montowany do odkurzacza za pomocą wtyczki, dzięki temu w razie uszkodzenia można go łatwo wymienić na nowy przy niskim nakładzie kosztów, bez potrzeby korzystania z usług serwisu i rozbierania urządzenia.

obfity włącznik można obsługiwać stopą, bez potrzeby schylania się. Specjalnie wyprofilowana głowica ułatwia nawijanie przewodu zasilającego. Wszystkie akcesoria można przechowywać „pod ręką" i w należytym porządku na obudowie odkurzacza dzięki specjalnym uchwytom. W standardzie 2 m wąż ssący z kolankiem, fizelinowy worek filtracyjny, zmywalny filtr nylonowy i 255 mm ssawka podłogowa przełączana.

cechy i mocne strony

Wytrzymały filtr nylonowy
Możliwość odkurzania bez worka filtracyjnego = praca bez przerw.

Hak na kabel zasilający
wygodne przechowywanie przewodu zasilającego.

Przechowywanie akcesoriów
praktyczne przechowywanie akcesoriów z tyłu odkurzacza.

Wyposażenie standardowe

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Odkurzacze przemysłowe